Bedava Sohbet Odası

Bedava Sohbet Odası

Aslında sohbet siteleri ile pek ilgim yoktur ama fikirlerine güvendiğim bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyeleri üzerine Özlü Sohbet sitesindeki odalardan birine girdim. Arkadaşım bir süredir bu odalara takılıyor ve bana deneyimlerini anlatıyordu. Gecenin geç saatlerine kadar burada kaldığını, çok eğlendiğini, edindiği birkaç arkadaşıyla sohbet etmekten çok hoşlandığını biliyordum. Hatta anlattıklarını dinledikçe kendisine çok nazik davranan aklı başında bir kullanıcıya karşı bir şeyler hissettiğini fark etmiştim.

Biraz da arkadaşımın ne kadar güvende olduğunu görmek için sohbet odasına girmeyi istemiştim. Böylece Türkiye chat odasına ilk adımımı attım.

Sohbet Odasındaki Yaşadıklarım

Arkadaşımın sitede olduğunu bildiğim bir saatte ben de giriş yaptım. Kimliğimi belli etmeyecek bir nick aldım kendisiyle aynı odaya girdim. Önce sessiz kalıp genel sohbeti takip etmek daha doğru olacaktı. zaten öyle pek sosyal bir insan olduğum söylenemez. Sosyal ortamlarda konuşmaktan çok dinlemeyi severim. Hele de iyi tanımadığım bir ortamda ise önce etrafı kolaçan etmek benim işimdir.

Sohbet öyle keyifli dönüyor, o kadar kaliteli espriler yapılıyordu ki pür dikkat kesilip izlemeye başladım.Gayet seviyeli bir ortam oluşmuştu. Kısa sürede sohbet beni içine almıştı ama hala yazmaya cesaret edemiyordum. Yavaş yavaş arkadaşım için endişelenmeye gerek olmadığını düşünmeye başladım. Bahsettiği kullanıcı gerçekten de efendi birine benziyordu.

Sohbete Ben de Dahil Oldum

Derken biri benim nickimi fark edip “Hoş geldiniz ….” dedi. Cevap vermeden edemedim ve selamını aldım. Nasıl olduğumu, sohbet odasına kimin tavsiyesiyle geldiğimi falan sordular. Ben de artık arkadaşımın nickini söyledim ve odayı kendisinden duyduğumdan bahsettim. Arkadaşım şaşırdı ve biraz takıldı bana. Sonra kahkaha smileları sardı sohbeti. Sohbetlere girmeye utanan ben rahatlamış ve artık kendimi ifade etmeye başlamıştım.

Sohbet odasında saatlerin geçtiğini biraz geç fark ettim ve sohbetteki arkadaşlarımla ertesi gün görüşmek üzere vedalaşarak ayrıldım. O gün bugündür her akşam uğramadan edemiyorum. Birçok arkadaş edindim ve kendimi burada çok iyi hissediyorum. Sohbet odalarında diğer kullanıcıların rahatsız edilmesine, kişilik alanlarının ihlal edilmesine asla izin verilmiyor. Seviyeli ve hoş sohbetlere ise hiç bir kısıtlama getirilmiyor.

Her Yerden Sohbet İmkanı

Sohbet etmek isteyen herkese ozlusohbet odalarını kullanmasını tavsiye edebilirim.

Yazar: Sinem

Görüntüleme: 24 defa

Kategori: Bedava Sohbet, Türkiye Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Nisan 2021

Cevap bırakın