Eğlenceli Sohbet

Eğlenceli Sohbet

Kim hayır diyebilir ki günün stresinden uzaklaştığımız, ortak ya da farklı ilgi alanlarını paylaştığımız samimi sohbetlere. Ben de bu teklife karşı gelemeyenlerdenim. Ozlusohbet.com adresi ile karşılaştığımdan beri sayısız, reel insanlarla sohbet ettim. Sadece şunu söyleyebilirim. Günlük hayatın dışında yapılan ozlu sohbet konuları insanin ufkunu genişletiyor. Eğlenceli sohbetlerin başlaması ve düzeyli bir şekilde devam etmesi bana kendimi iyi hissettiriyor

Eğlenceli Sohbet Etmenin Yolu

Ozlusohbet.com da bu yol o kadar basit ve eğlenceli ki girip hemen denemelisin. Siteye giriş yaptığımda karşıma gelen chat odasında hemen sohbet etmeye başladım. Üstelik hâlâ aylar geçmesine rağmen aynı kişi ile sohbetim devam ediyor. Aslında benden uzakta biri ile çok fazla ortak noktamın olduğunu anladım. Türkiye’ nin her yerine bu şekilde ulaşabilmek çok güzel.

Uygulamaya Nasıl Ulaştım

Ben bir android kullanıcısıyım ve aplikasyona play storedan kolay ulaştım. Merak etme ios kullanıcıları da kısayoldan kullanabiliyor. Böylelikle mobil sohbet her zaman cebinde oluyor.

Sohbet Konularından Konuşalım

Dilediğiniz her konuda sohbet edebilirsiniz. Tabi ki bu anlamda karşıda ki kişinin sizi anlaması ve konuya hakim olması gerekir. Ben eğlence amaçlı bir kullanım yaptığım için mobil sohbet konularım genelde şöyle oluyor.

  • İzlediğin ve etkilendiğin filmler nelerdir?
  • Duyduğun en güzel şarkıyı bana söyler misin?
  • Bir ünlü olmak istesen bu hangisi olurdu?
  • Sence yeni arkadaşlarla en iyi tanışma yolu nedir?
  • En sinir bozucu olduğunu düşündüğün insan tipi nedir?
  • Okuduğun ve en etkilendiğin kitap hangisi?

Bu liste üzerinde düşünüldüğünde çok fazla uzar. Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar ama sen daha farklı yollardan insanlar ulaşmayı tercih edebilirsin. Hem böyle yapılan fikir alışverişi ve arkadaşlığın deneyimi çok farklı oluyor.

Oyun Oynamayı Mutlaka Denemelisin

Mutlaka sözlü oyunları hayatının bir anında oynadın. Şimdi bunları mobil sohbet üzerinden deneme zamanı. İnan eğlencenin doruklarını yaşıyorsun. Ben siteden hiç ayrılmak istemedim. Oynadığım oyunlar ise şöyle.

  • Aklında olan şeyi tahmin etme oyunu
  • Bir dakika boyunca bir konu hakkında konuşabilme oyunu

Bunlar benim ozlu chat yaparken en çok oynadığım iki oyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

Yazar: BiRSeN

Görüntüleme: 27 defa

Kategori: Eğlenceli Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2021

Cevap bırakın