Muhabbetin Yeri Ozlu Sohbet

Muhabbetin Yeri Ozlu Sohbet

Aşk acısı çektiğim mutsuz günlerimden birinde internette gezinirken Ozlu Sohbet Sitesine yolum düştü. Hayata dair her konuda umudumu kesmiş olduğum bir zamanımda olduğum için, “ne saçma şey, tanıdığımız insanlar bile sırtımızdan bıçaklıyor, buradaki insanlardan ne hayır gelir?” falan diye söylendim ama gene de sanki bir güç beni bu odalara girmeye zorladı.

Sohbet Odalarında Tatlı Sohbetler

Kimliğimi belli etmeyecek ama umutsuzluğumu gizlemeye de yetmeyecek bir nick aldım. Girdim, sohbeti takip etmeye başladım ama atılan mutlu smilelar bile sinirime dokunuyor, her şey anlamsız geliyordu. Sanki mutsuzluğumun sebebi odadaki kullanıcılarmış gibi hoşgeldin mesajlarını bile yanıtsız bırakıyordum.

Derken bir kullanıcı bana tatlı sert çıkıştı konuşmuyorum diye. İstanbul’da bana yakın bir semtte oturduğunu söyleyen bir beydi bu. Ben de öfkemi kusacak bir fırsat bulduğum için mutlu olmuştum galiba bilinçaltımda. Çıkıştım kendisine. “Konuşmak zorunda mıyım, size ne?” dedim. Bu sefer alttan alıp sohbetin devamını sağladı. Aslında aklı başında biri galiba, diye düşünmeye başlamıştım.

Kıymetli Bir Dostluk Kuruldu

Zaman ilerledikçe özelden konuşmaya başladık. Kimseyle konuşmak istemeyen ben yaşadığım üzüntülü günlerden ve sebeplerinden bahsettim. Aslında konuşup rahatlamaya o kadar çok ihtiyacım varmış ki… Konuştukça rahatladım. Ağlamaktan da kendimi alamıyordum. Karşımdaki Bey o kadar kabullenici yaklaşmıştı ki zırhlarımı indirmiştim. Hiç yargılamadan dinledi beni. Birçok insanın yaptığı gibi akıl vermeye de kalkmadı. Dinledi ve anladı sadece.

Daha sonra görüşmek üzere sözleşip ayrılıyorduk ve ertesi gün gene sohbete devam ediyorduk. Günler geçtikçe ben yeniden hayat karşı umutla bakmaya başlamıştım. Günlük hayatta yaşadıklarımı anlatıyordum. Paylaştıkça rahatlıyordum. Kendisi de bana hayatından bazı kesitler anlatmıştı. Artık kim olduğunu, nelerden hoşlandığını, mesleğini falan öğrenmiştim. Ozlu chat bana çok kıymetli bir dost kazandırmıştı. Mobil sohbet uygulaması ile sık sık konuşuyorduk dostumla.

Ve Hayatımın Aşkı

Gel zaman git zaman bu dostluk ilerledi ve bir gün fark ettik ki bu dostluktan da öte bir şey. Aslında hayatımın aşkını tanımıştım ben burada. Artık birlikte mutluyuz ve hayata umutla bakıyoruz.

Yazar: Sinem

Görüntüleme: 18 defa

Kategori: Muhabbet, Ozlu Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 10 Nisan 2021

Cevap bırakın