Ortak Noktalarda Buluşan Ozlu Sohbet

Ortak Noktalarda Buluşan Ozlu Sohbet

Günlük hayatta birçok insanla görüşüp konuşuyoruz. Arkadaşlar, aile fertleri, akrabalar hayatımızın bir parçası. Her biri çok kıymetli. Özellikle aile fertleri vazgeçilmezlerimiz. Ancak zaman oluyor, bir problemimizi, bir duygumuzu hiç biri ile paylaşamıyoruz. Bazen zamansızlıktan, bazen yeterince sağlam bir ilişki kuramamaktan, bazen kendimizi iyi ifade edemediğimiz için. Belki de yabancı biriyle paylaşmak daha kolay olduğu için.

Ozlu Sohbet Gerçek İnsanlarla Gerçek Sohbet

Kendimi kötü hissettiğim, konuşmaya ihtiyaç duyduğum ama kimseyle konuşamadığım bir gün OzluSohbet odalarına girdim. Daha önce de bu alana girmiş ve sohbetlere katılmıştım ama çok sık uğradığım bir yer değildi.

Can sıkıntısından sohbeti takip ediyordum. Pek yazmak gelmemişti içimden. Misafirperver kullanıcılar bana selam veriyor, sohbete çekmeye çalışıyordu. Yavaş yavaş ben de yazmaya başladım ve kısa sürede sohbetin içinde buldum kendimi. Biraz karamsar yazmış olmalıyım ki nickini yazmak istemediğim bir kullanıcı bana özelden yazdı. Gayet nazik ve saygılı bir üslubu vardı. neden hayata karamsar baktığımı sordu.

Hiç tanımadığım birine özel konulardan bahsetmek garip geldiği için teşekkür falan edip geçiştirmek istedim. Ama çok dostça bir yaklaşımla benim durumumla ilgilenmeye devam etti. Sohbet siteleri içinde daha önce kendimden çok fazla bahsetmemiştim kimseye. Ama sanırım konuşmaya çok ihtiyacım vardı ve anlatmaya başladım.

Ortak Noktalar İnsanları Her Yerde Yakınlaştırır

Anlattıkça anlattım. Anlattıkça gözümden yaşlar süzülüyordu. Sonra kendisinden bahsedince benzer problemlerle mücadele ettiğimizi öğrendim. İkimiz de anlatıp rahatladık. Sanırım ben daha çok anlattım. Konuşmak iyi gelmişti. Üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyordum.

Böylece bir dostluğun temeli atılmış oldu. Sonraki günlerde aynı sohbet odasında buluştuk. Birbirimizin o günkü duygu durumunun nasıl olduğunu kontrol ettik. Destek olmaya çalıştık. Artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Hayatımızdaki benzerlikler bizi birbirimize yakınlaştırdı.

Ozlu Sohbet Türkiye chat odaları böyle güzel dostlukların kurulabileceği güvenli ve seviyeli alanlardır. İnternette tanışılan insanlara karşı dikkatli olmak gerektiği fikrindeyim hala. Çabucak güvenmemek gerekir. Ama kendinize bir şans verebilirsiniz. Belki böyle güzel bir dostunuz olur.

 

 

Yazar: BiRSeN

Görüntüleme: 13 defa

Kategori: Bedava Sohbet, Chat Odaları, Mynet Sohbet, OzluSohbet, Türkiye Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2021

Cevap bırakın